"S-a auzit o bubuitură deodată aşa, şi fum". Incendiul violent din Bragadiru, dublu pericol pentru Capitală
[Observator] 19/05/2026
Incendiu de proporţii şi dublu pericol aseară, lângă Bucureşti. Un depozit de cauciururi de la Bragadiru a ars ore în şir la câţiva metri de o benzinărie. Fumul gros şi negru s-a văzut din Capitală, de la 10 kilometri distanţă, iar toată lumea s-a temut de explozie şi poluare majoră.
Alte articole din Observator
Liderul nord-coreean Kim Jong Un și președintele chinez Xi Jinping (…)
[Observator] - 9/06/2026
Un copil de 12 ani din județul Alba este cercetat de polițiști (…)
[Observator] - 9/06/2026
Administrația Națională de meteorologie (ANM) a publicat marți (…)
[Observator] - 9/06/2026
Premierul desemnat Eugen Tomac a îndemnat partidele politice să (…)
[Observator] - 9/06/2026
Pompierii intervin la o grădiniță din satul Țărculești, Prahova, (…)
[Observator] - 9/06/2026
Istvan Kovacs se află pe lista arbitrilor care vor participa la (…)
[Observator] - 9/06/2026
Ministrul francez al justiţiei, Gerald Darmanin, a anunțat că le-a (…)
[Observator] - 9/06/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY