La aceeași oră, trei evenimente s-au întâmplat fără să se atingă…

[Q Magazine] 18/05/2026

O concluzie a zilei de luni, 18 mai, în care Nicușor Dan nu știe încă dacă a căzut în capcana propriilor consultări de la Cotroceni, (despre care am scris aici) sondajele ne spun că PNL a depășit PSD, iar cifrele insolvențelor arată dramatic, ar fi că partidul condus de George Simion (…)


    Trimite Email

Alte articole din Q Magazine

Președintele AEP anunță: În luna septembrie, vom veni cu un Cod Electoral în care va exista și o secțiune dedicată alegerilor anticipate
Președintele Autorității Electorale Permanente, Adrian Țuțuianu, (…)
[Q Magazine] - 19/05/2026
Sindicatul din Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europene avertizează: Atragerea fondurilor europene este în pericol!
Ultimele măsuri ale Guvernului privind detașarea personalului, (…)
[Q Magazine] - 19/05/2026
Gautam Adani, exonerat în SUA după ce promite investiții record și mii de locuri de muncă
Omul de afaceri Adani a fost acuzat că a mituit oficiali indieni (…)
[Q Magazine] - 19/05/2026
Alexandru Nazare anunță anularea e-Factura pentru cine are CNP fiscal: Digitalizarea trebuie să simplifice, nu să complice
Ministrul interimar al Finanțelor, Alexandru Nazare, a explicat, (…)
[Q Magazine] - 19/05/2026
A Snapshot of a Diplomatic Failure: A Banquet in Beijing, War Behind the Scenes
The visit to Beijing by the U.S. delegation led by Donald Trump (…)
[Q Magazine] - 18/05/2026
Remus Ștefureac, INSCOP: În premieră în ultimii șase ani, PNL trece în fața PSD
Conform BAROMETRULUI Informat.ro – INSCOP Research, ediția a XI-a, (…)
[Q Magazine] - 18/05/2026
După 7 ani la EPPO fără rezultate notabile, Kövesi demarează campania „UE e de vină”
Laura Kövesi pare să își pregătească ieșirea din fruntea EPPO (…)
[Q Magazine] - 18/05/2026


[Toate articolele din: Q Magazine +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY