Acordul România-SUA privind pensiile intră în vigoare din toamnă. Ce beneficii aduce pentru sute de mii de români
[StiripeSurse] 19/05/2026
Ministrul interimar de Externe, Oana Țoiu, a anunțat marți că România și Statele Unite au finalizat procedurile necesare pentru intrarea în vigoare a acordului bilateral în domeniul securității sociale, ceea ce va permite cumularea perioadelor de contribuție pentru pensie începând cu 1 (…)
Alte articole din StiripeSurse
Biologii din Argentina au capturat mai multe rozătoare, cu scopul (…)
[StiripeSurse] - 19/05/2026
Reprezentanţii Direcţiei Regionale de Drumuri şi Poduri (DRDP) (…)
[StiripeSurse] - 19/05/2026
Traian Băsescu, atac la planurile pentru Guvernul interimar: (…)
[StiripeSurse] - 19/05/2026
Un cadavru în stare avansată de putrefacție a fost găsit spânzurat (…)
[StiripeSurse] - 19/05/2026
Tanczos Barna spune că în acest moment este greu să se formeze un (…)
[StiripeSurse] - 19/05/2026
Riscurile strategice ale unei „ciocniri frontale” între NATO şi (…)
[StiripeSurse] - 19/05/2026
Marius Baciu a vorbit pentru prima dată după ce a devenit noul (…)
[StiripeSurse] - 19/05/2026
[Toate articolele din: StiripeSurse +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY