Nicușor Bancu, discurs de căpitan adevărat: „Vreau să îi mulțumim și lui Mirel Rădoi!“
[Gazeta de Sud] 17/05/2026
Nicușor Bancu, fundașul stânga și căpitanul oltenilor, a avut un discurs de lider imediat după finalul partidei care a adus titlul în Bănie. El nu a uitat să îi mulțumească lui Mirel Rădoi, antrenorul care a condus-o pe Craiova în primele meciuri ale sezonului. „Mă bucur că mi-am (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
BERBECMult le-a mai trebuit celor din jur să ajungă la aceeaşi (…)
[Gazeta de Sud] - 17/05/2026
Ascultă la mine, soldat! Dacă n-ai bea atâta, ai fi ajuns sigur (…)
[Gazeta de Sud] - 17/05/2026
După ce alb-albaștrii au câștigat titlul, Mihai Rotaru, acționarul (…)
[Gazeta de Sud] - 17/05/2026
Universitatea Craiova a zdorobit-o pe teren propriu pe (…)
[Gazeta de Sud] - 17/05/2026
În ultimii cinci ani, numărul românilor ultrabogați aproape s-a (…)
[Gazeta de Sud] - 17/05/2026
Optzeci de republicani din Camera Reprezentanților au votat vineri (…)
[Gazeta de Sud] - 17/05/2026
Cristian Jardan, ministrul Culturii din Republica Moldova, spune (…)
[Gazeta de Sud] - 17/05/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY