După experimentul Gândul: „Știri pozitive despre Oana Gheorghiu”, preluat imediat de Google, a făcut și Patrick De Hillerin unul
[Q Magazine] 10/05/2026
A deschis un restaurant fictiv pe Google Maps, într-o zonă interzisă, și a primit 144 de recenzii de 5 stele în aproape 8 ore. „Am inventat un restaurant odios pe Google Maps, într-o zonă interzisă, și am primit 144 de recenzii de 5 stele în aproape 8 ore.” povestește de Hillerin pe (…)
Alte articole din Q Magazine
Ministrul apărării din Letonia, Andris Spruds, și-a dat demisia (…)
[Q Magazine] - 10/05/2026
Alianța pentru Unirea Românilor a depus la Parlament un proiect de (…)
[Q Magazine] - 10/05/2026
Jucătoarea română de tenis Sorana Cîrstea a declarat, sâmbătă (…)
[Q Magazine] - 10/05/2026
Sistemul politic românesc actual trebuie înlocuit cu totul, nu (…)
[Q Magazine] - 10/05/2026
Actorul Ioan Isaiu a murit sâmbătă, la vârsta de 56 de ani. Vestea (…)
[Q Magazine] - 9/05/2026
Există locuri în România care nu se dezvăluie imediat, ci te (…)
[Q Magazine] - 9/05/2026
Deputatul USR Claudiu Năsui critică dur noua schemă de ajutor de (…)
[Q Magazine] - 8/05/2026
[Toate articolele din: Q Magazine +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY