Nicușor Dan: Există o corupție care îi sfidează pe români, mai ales pe românii cu venituri mici
[Ecopolitic] 9/05/2026
Președintele Nicușor Dan afirmă că 20 de ani de la intrarea în Uniunea Europeană au însemnat pentru România modernizare și mai ales creșterea nivelului de trai, punctând însă că în țara noastră ‘există o corupție care îi sfidează pe români’, în special pe cei cu venituri mici. Șeful (…)
Alte articole din Ecopolitic
Deținătorii câinilor de rasă comună au obligația legală de a-și (…)
[Ecopolitic] - 12/05/2026
Invitat la Marius Tucă Show, Valentin Stan a vorbit despre cum în (…)
[Ecopolitic] - 12/05/2026
Invitat la emisiunea Ai Aflat!, cu Ionuț Cristache, Ion Cristoiu a (…)
[Ecopolitic] - 12/05/2026
Primăria Sectorului 6, prin Administrația Comercială Sector 6, a (…)
[Ecopolitic] - 12/05/2026
Compania aeriană Aeroitalia anunță că nu va opera zboruri între (…)
[Ecopolitic] - 12/05/2026
Un cuib de albine care punea în pericol trecătorii a fost relocat (…)
[Ecopolitic] - 12/05/2026
Înmatriculările de autoturisme noi au crescut, în România, cu 2,7% (…)
[Ecopolitic] - 12/05/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY