20 de metri cubi de lemn de la arbori care ar fi fost tăiaţi ilegal, descoperiți la percheziții. Printre suspecți, un pădurar
[Ştirile ProTv] 9/05/2026
Poliţiştii din Bacău au făcut șapte percheziţii domiciliare în Dărmăneşti şi Doftana, la locuinţele unor bărbaţi bănuiţi de infracţiuni silvice.
Alte articole din Ştirile ProTv
Liderul nord-coreean Kim Jong-un a reafirmat sâmbătă angajamentul (…)
[Ştirile ProTv] - 9/05/2026
Un bărbat de 37 de ani care conducea beat nu a oprit la semnalul (…)
[Ştirile ProTv] - 9/05/2026
Meteorologii au emis, pentru sâmbătă, o atenţionare Cod galben de (…)
[Ştirile ProTv] - 9/05/2026
Într-un mesaj transmis de Ziua Europei, Sorin Grindeanu subliniază (…)
[Ştirile ProTv] - 9/05/2026
Nadia Comăneci a fost impresionată de numărul tânărului Albert (…)
[Ştirile ProTv] - 9/05/2026
De Ziua Europei, președintele Nicușor Dan a prezentat un scurt (…)
[Ştirile ProTv] - 9/05/2026
Un memorandum semnat la Cotroceni pe 9 mai 2026 lansează primul (…)
[Ştirile ProTv] - 9/05/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY