Țara din Europa unde se găsesc cele mai ieftine cireșe în 2026: prețul pentru un kilogram e aproape cât o cupă de înghețată pe Victoriei, în București
[Libertatea] 6/05/2026
Primele cireșe au apărut pe tarabele din România, iar prețul pentru un kilogram depășește 100 de lei. În timp ce în Oradea sau în Galați un kilogram din cele mai îndrăgite fructe costă aproximativ 80-100 de lei, o țară din Europa are cele mai ieftine cireșe în 2026, iar prețul pentru (…)
Alte articole din Libertatea
Actorul Ioan Isaiu a murit fulgerător, sâmbătă, la doar 56 de ani, (…)
[Libertatea] - 9/05/2026
Andreea Bălan și Victor Cornea fac nunta mâine, pe 10 mai, iar (…)
[Libertatea] - 9/05/2026
Parlamentul Ungariei l-a ales oficial sâmbătă, 9 mai, în funcția (…)
[Libertatea] - 9/05/2026
SUA așteaptă răspunsul Iranului la oferta de pace, Trump (…)
[Libertatea] - 9/05/2026
În această dimineață, Cristi Chivu și jucătorii cu care a câștigat (…)
[Libertatea] - 9/05/2026
Un accident grav s-a produs pe Șoseaua Colentina din București, (…)
[Libertatea] - 9/05/2026
Artista Bianca Pîrlog, născută în România și stabilită la Londra, (…)
[Libertatea] - 9/05/2026
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY