Semne de întrebare ale investitorilor, după prăbușirea acțiunilor unei companii la Bursa de Valori București. Vânzări de milioane înaintea unui anunț de restructurare

[Gândul] 3/05/2026

O serie de tranzacții și decizii desfășurate în ultimele luni în jurul Grup Șerban Holding (GSH), emitent ce activează în mai multe domenii din agricultură, ridică semne de întrebare în rândul investitorilor. Acțiunile GSH s-au prăbușit în ședințele de tranzacționare și au pierdut (…)


    Trimite Email

Alte articole din Gândul

Surpriză neașteptată la baza FCSB. Peste cine a dat Gigi Becali: „Nu e normal ca de la echipe rivale să vină şi să se recupereze la tine”
Gigi Becali a rememorat un episod petrecut în urmă cu câțiva ani, (…)
[Gândul] - 3/05/2026
Ion Cristoiu: „Inteligența artificială a fost deja cea mai mare descoperire a omenirii”
În cadrul unei ediții transmise live de Gândul, Ion Cristoiu, (…)
[Gândul] - 3/05/2026
Trump pregătește o retragere amplă a trupelor SUA din Germania
Președintele american, Donald Trump, anunță o reducere mult mai (…)
[Gândul] - 3/05/2026
3 Mai, calendarul zilei: Ziua Internațională a Libertății Presei. La 13 ani și jumătate, Nadia Comăneci devine campioană absolută a Europei
Gândul vă prezintă calendarul zilei de duminică, 3 mai. Iată care (…)
[Gândul] - 3/05/2026


[Toate articolele din: Gândul +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY