Gabriel Oprea se laudă că a cumpărat 15% dintr-o fermă de Black Angus, cu 5 milioane de Euro / Ferma aparține afaceristului Gigi Nețoiu
[G4Media] 2/05/2026
Fost vicepremier, ministru de Interne și șef al UNPR, controversatul politician Gabriel Oprea se laudă pe facebook că a investit într-o fermă de vite „Black Angus” – o rasă scoțiană de taurine, recunoscută mondial pentru producția de vită premium. Oprea susține că a cumpărat cu 5 (…)
Alte articole din G4Media
Lando Norris a câștigat cursa Sprint din cadrul Marelui Premiu de (…)
[G4Media] - 3/05/2026
Aproximativ 1.700 de militari și 350 de mijloace tehnice din șapte (…)
[G4Media] - 2/05/2026
Echipajele terestre şi aeriene şi-au încheiat, sâmbătă, misiunile (…)
[G4Media] - 2/05/2026
Vara 2026 se conturează ca una mai caldă decât normalul în mare (…)
[G4Media] - 2/05/2026
Adrian Câciu, fost ministru al Investițiilor și Proiectelor (…)
[G4Media] - 2/05/2026
Aliații europeni, printre care Marea Britanie, Polonia, Estonia și (…)
[G4Media] - 2/05/2026
Valeriu Stoica, fost președinte PNL, a explicat în cadrul (…)
[G4Media] - 2/05/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY