Amenzi de până la 500 de euro pentru proprietarii de câini într-un oraș din Italia. Ce vor fi obligați să facă
[Ştirile ProTv] 1/05/2026
Proprietarii de câini dintr-un oraș port italian vor fi obligați să curețe urina animalelor de companie din spațiile publice, sub amenințarea unor amenzi de până la 500 de euro, relatează The Guardian.
Alte articole din Ştirile ProTv
Horoscop 3 mai 2026, prezentat de Neti Sandu la Știrile PRO TV. O (…)
[Ştirile ProTv] - 2/05/2026
Lisa Kudrow, care a interpretat-o pe Phoebe în „Friends”, a (…)
[Ştirile ProTv] - 2/05/2026
Autorităţi din mai multe state europene au intrat în alertă, după (…)
[Ştirile ProTv] - 2/05/2026
O cantitate mare de muniţie a fost descoperită în timpul (…)
[Ştirile ProTv] - 2/05/2026
Ministrul Proiectelor Europene, Dragoş Pîslaru, răspunde (…)
[Ştirile ProTv] - 2/05/2026
Donald Tusk a declarat sâmbătă, după anunţul Pentagonului privind (…)
[Ştirile ProTv] - 2/05/2026
Anul 2024 a fost un dezastru pentru turiști, cu pierderi de peste (…)
[Ştirile ProTv] - 2/05/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY