„Agitație înainte de moțiune”. Moțiunea a venit după ce Bolojan a preluat interimatul la Energie? Premierul răspunde
[Mediafax] 29/04/2026
Întrebat cum evaluează situația cu 20 de voturi peste pragul necesar, Bolojan a refuzat să facă pronosticuri. A atacat însă logica demersului. „Cei care lucrează la o demolare a Guvernului, dacă s-ar gândi la interesul țării și nu la interesele de grup, ar trebui să vină cu o soluție”, (…)
Alte articole din Mediafax
„Mișcările extremiste sunt astăzi atât de sus pentru că oamenii (…)
[Mediafax] - 29/04/2026
Noul termen până la care Lukoil trebuie să își vândă activele (…)
[Mediafax] - 29/04/2026
„Este foarte ușor să arunci cu vorbe în spațiul public care n-au (…)
[Mediafax] - 29/04/2026
Horoscop 30 aprilie. Berbecii încep ceva nou, Racii scapă de (…)
[Mediafax] - 29/04/2026
Întrebat, la TVR 1, dacă, după experiența de președinte interimar (…)
[Mediafax] - 29/04/2026
„Poate trebuia să aprindeți lumina încă din primele luni ale (…)
[Mediafax] - 29/04/2026
Bolojan a răspuns că PNL nu poate ignora ce s-a întâmplat. (…)
[Mediafax] - 29/04/2026
[Toate articolele din: Mediafax +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY