Ce s-a întâmplat cu finanțele statului în cele trei luni fără buget. Concluziile Ministerului de Finanțe
[Ştirile ProTv] 28/04/2026
Ministerul Finanțelor a prezentat execuția bugetară pentru primele trei luni din 2026, perioadă în care statul român a funcționat, în mare parte, fără un buget de stat adoptat în Parlament.
Alte articole din Ştirile ProTv
„Americanii nu au prieteni mai apropiați decât britanicii. (…)
[Ştirile ProTv] - 28/04/2026
Uniunea Europeană începe să își împartă banii pentru următorii (…)
[Ştirile ProTv] - 28/04/2026
Nicușor Dan a reacționat după ce PSD și AUR și-au depus moțiunea (…)
[Ştirile ProTv] - 28/04/2026
A fost o zi agitată în Orientul Mijlociu. Emiratele Arabe Unite au (…)
[Ştirile ProTv] - 28/04/2026
Cunoscutul comediant Jimmy Kimmel apără libertatea de expresie și (…)
[Ştirile ProTv] - 28/04/2026
În Marea Britanie au loc discuții intense pentru introducerea (…)
[Ştirile ProTv] - 28/04/2026
Donald Trump a dezvăluit că mama sa era îndrăgostită de tânărul (…)
[Ştirile ProTv] - 28/04/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY