Top afecțiuni care favorizează pierderea dinților și cum pot „crește” la loc. Dr. Ionuț Leahu: „La pacienții cu boli cronice, protocolul de implant dentar face diferența”
[Spot] 27/04/2026
Pierderea dinților nu este, de cele mai multe ori, o simplă consecință a vârstei sau a unei igiene deficitare. Cauzele pot fi o serie de afecțiuni cronice care provoacă inflamație în organism și afectează structura osoasă și capacitatea organismului de a se vindeca. Diabetul, (…)
Alte articole din Spot
Parfumul ales pentru o primă întâlnire influențează percepția (…)
[Spot] - 27/04/2026
Negocierile dintre SUA și Iran rămân blocate. Teheranul încearcă (…)
[Spot] - 27/04/2026
Muzeul Național al Țăranului Român vă așteaptă miercuri, 6 mai (…)
[Spot] - 27/04/2026
Vizitatorii sunt așteptați în vacanța de 1 Mai la malul mării cu o (…)
[Spot] - 27/04/2026
Opera Națională București celebrează miercuri, 29 aprilie, ora (…)
[Spot] - 27/04/2026
Adidasi Nike bărbați – tendințe primăvară-vară 2026 și ghid de (…)
[Spot] - 27/04/2026
PSD și AUR au anunțat că vor depune împreună o moțiune de cenzură (…)
[Spot] - 27/04/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY