Andronache (PNL): Există jurisprudență CCR clară după interimat. Parlamentul votează doar noii miniștri propuși de premier
[G4Media] 26/04/2026
Liderul deputaţilor PNL, Gabriel Andronache, a declarat că există jurisprudenţă a Curţii Constituţionale a României (CCR) privind procedurile constituţionale după perioada de interimat iar Parlamentul este ţinut să se pronunţe exclusiv pe propunerea de noi miniştri pe care o înaintează (…)
Alte articole din G4Media
La 79 de ani, Constantin a fost diagnosticat cu prostată mărită, o (…)
[G4Media] - 27/04/2026
Premierul Ilie Bolojan a anunțat, într-un mesaj pe Facebook, că (…)
[G4Media] - 26/04/2026
Lucrări de modernizare a şinelor de tramvai vor începe, luni, pe (…)
[G4Media] - 26/04/2026
O imagine cu Mojtaba Khamenei ar fi fost afișată printre numele (…)
[G4Media] - 26/04/2026
Vizita de stat în SUA a regelui Charles se va desfăşura începând (…)
[G4Media] - 26/04/2026
Imaginile surprinse din aer de Poliția Română arată cât de (…)
[G4Media] - 26/04/2026
Ministrul Apărării, Radu Miruță, a declarat duminică seara, la (…)
[G4Media] - 26/04/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY