„Fragmente de lume”, vernisaj cu emoție la Oradea: 81 de lucrări semnate de un artist de doar 13 ani

[Bihon] 24/04/2026

Filarmonica de Stat din Oradea a găzduit joi, 23 aprilie, vernisajul expoziției „Fragmente de lume”. În cadrul lui, la doar 13 ani, Dragoș Mihai Dobocan a expus nu mai puțin de 81 de lucrări.


    Trimite Email

Alte articole din Bihon

Dosarul reciclărilor fictive de ambalaje din sticlă, cu un prejudiciu de 8,3 milioane de lei, finalizat de Parchetul Bihor
Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor a anunțat finalizarea (…)
[Bihon] - 24/04/2026
S-a turnat stratul final de asfalt pe pasajul de la Metro. Când urmează să fie deschis traficul
Vineri, 24 aprilie, a început așternerea ultimului strat de (…)
[Bihon] - 24/04/2026
Oradea Job Expo a umplut sala de CV-uri: sute de candidați, numeroși angajatori și oportunități reale de angajare
Evenimentul s-a reconfirmat ca un punct de referință important de (…)
[Bihon] - 24/04/2026
La doar 12 ani, visul lui Stasy este să ajungă pe cele mai mari scene ale lumii
Anastasia „Stasy” Barla este medaliată la show dance, iar de două (…)
[Bihon] - 24/04/2026
Se suspendă circulația tramvaielor pe Linia 2. Vezi din ce motive
Începând de luni, 27 aprilie până luni, 4 mai inclusiv, circulația (…)
[Bihon] - 24/04/2026


[Toate articolele din: Bihon +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY