Zeljko Kopic, despre cei care au ratat la loviturile de departajare: „Dacă aș face din nou lista...”

[Gazeta Sporturilor] 23/04/2026

Zeljko Kopic, antrenorul celor de la Dinamo, a oferit primele concluzii, după ce „câinii” au fost eliminați din Cupa României de Universitatea Craiova, 1-4 la loviturile de departajare, 1-1 la finalul celor 120 de minute. Antrenorul croat și-a explicat deciziile tactice și a vorbit (…)


    Trimite Email

Alte articole din Gazeta Sporturilor

Kennedy Boateng a vorbit despre viitorul lui, după eliminarea din Cupă: „Am oferte multe”
Kennedy Boateng (29 de ani), fundașul celor de la Dinamo, a vorbit (…)
[Gazeta Sporturilor] - 23/04/2026


[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY