Un copil de 2 ani, salvat de un pompier aflat în timpul liber / Copilul s-a înecat în timp ce era într-un magazin, cu mama sa / ”Reacția rapidă și corectă a făcut diferența dintre viață și moarte”
[G4Media] 22/04/2026
Un copil în vârstă de doar doi ani, care s-a înecat cu o bomboană, a fost salvat de un pompier aflat în timpul liber, informează Inspectoratul pentru Situații de Urgență Bistrița-Năsăud, anunță Agenția de presă Rador, care citează Radio Târgu Mureș. Potrivit informațiilor transmise de (…)
Alte articole din G4Media
Situația deșeurilor din râul Someș este una gravă, chiar dacă (…)
[G4Media] - 22/04/2026
Povestea Mariei Hoadrea, ultima bunică a turiștilor din Țara (…)
[G4Media] - 22/04/2026
Dominic Fritz, președintele USR, a fost întrebat, la ieșirea de la (…)
[G4Media] - 22/04/2026
Deficitul bugetar al României a înregistrat o scădere (…)
[G4Media] - 22/04/2026
Președintele Nicușor Dan a făcut declarații, miercuri seara, după (…)
[G4Media] - 22/04/2026
Primarul Bucureștiului, liberalul Ciprian Ciucu, susține că au (…)
[G4Media] - 22/04/2026
Liderul veteran al Partidului Comunist din Rusia, Ghenadi (…)
[G4Media] - 22/04/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY