Premierul Marii Britanii recunoaşte, în parlament, că nu ar fi trebuit să îl numească ambasador pe Mandelson
[G4Media] 20/04/2026
Prim-ministrul britanic, Keir Starmer, confruntat cu apeluri de demisie, a recunoscut din nou luni, în parlament, că a comis o eroare prin numirea lui Peter Mandelson în postul de ambasador în SUA în pofida legăturilor acestuia cu Jeffrey Epstein, relatează AFP, transmite Agerpres. ‘În (…)
Alte articole din G4Media
România are nevoie în continuare de o echipă guvernamentală care (…)
[G4Media] - 20/04/2026
Premierul liberal Ilie Bolojan face primele declarații după ce (…)
[G4Media] - 20/04/2026
Actorul Marius Manole, aflat în weekend la Oradea pentru (…)
[G4Media] - 20/04/2026
Uniunea Europeană ar putea înregistra în 2026 cea mai mare (…)
[G4Media] - 20/04/2026
O factură medicală de 75.000 de euro pentru internarea la terapie (…)
[G4Media] - 20/04/2026
Comisia Europeană (CE) a propus luni reluarea integrală a (…)
[G4Media] - 20/04/2026
Aproap 5 mii de pesediști au decis luni seară, printr-un vot (…)
[G4Media] - 20/04/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY