Olimpiu Moruțan, la pământ după Craiova - Rapid: „Sunt mai multe”
[Gazeta Sporturilor] 19/04/2026
După Universitatea Craiova - Rapid 1-0, Olimpiu Moruțan, mijlocașul ofensiv al echipei giuleștene, s-a declarat nemulțumit de forma pe care o traversează. Transferat pe cai mari în iarnă, Moruțan a rămas dator la Rapid. Încă nu a marcat pentru giuleșteni, după 14 meciuri jucate în (…)
Alte articole din Gazeta Sporturilor
Costel Gâlcă (54 de ani), antrenorul Rapidului, a tras primele (…)
[Gazeta Sporturilor] - 19/04/2026
Universitatea Craiova - Rapid 1-0. Pavel Badea, directorul CS (…)
[Gazeta Sporturilor] - 19/04/2026
Universitatea Craiova - Rapid 1-0. Nicușor Bancu, căpitanul (…)
[Gazeta Sporturilor] - 19/04/2026
Massimo Zanetti (78 de ani), proprietarul Segafredo și Virtus (…)
[Gazeta Sporturilor] - 19/04/2026
Filipe Coelho, antrenorul celor de la Universitatea Craiova, a (…)
[Gazeta Sporturilor] - 19/04/2026
Universitatea Craiova - Rapid 1-0. Alexandru Pașcanu, fundașul (…)
[Gazeta Sporturilor] - 19/04/2026
Emil Săndoi (61 de ani) a vorbit în emisiunea GSP Live Special (…)
[Gazeta Sporturilor] - 19/04/2026
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY