Ciprian Ciucu anunță că panourile cu mesaje anticezariană vor fi eliminate din București: „Am luat decizia să intervenim”
[Adevarul] 18/04/2026
Primarul Capitalei, Ciprian Ciucu, a anunțat că două dintre cele mai mari companii de publicitate outdoor din București au acceptat să elimine mesajele cu caracter anticezariană de pe panourile publicitare pe care le dețin în Capitală, în urma unei solicitări venite din partea (…)
Alte articole din Adevarul
Fermierii români au intrat în vizorul escrocilor, potrivit (…)
[Adevarul] - 18/04/2026
Sportiva noastră avea șansa de a câștiga al șaselea turneu din (…)
[Adevarul] - 18/04/2026
Ancheta morții Ludmilei Vartic, soția politicianului moldovean (…)
[Adevarul] - 18/04/2026
Alertă medicală la Arad, după ce 24 de juniori ai clubului Steaua (…)
[Adevarul] - 18/04/2026
Lansarea piesei „Mamacita” de către Dominic și Akim, copiii (…)
[Adevarul] - 18/04/2026
Ministrul rus de externe, Serghei Lavrov, a declarat că reluarea (…)
[Adevarul] - 18/04/2026
Atac armat la Kiev: cinci persoane au murit, iar alte zece au fost (…)
[Adevarul] - 18/04/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY