Nicuşor Dan: „Aş înclina să cred că s-au făcut” abuzuri în timpul mandatului Laurei Codruţa Kövesi
[Business Magazin] 16/04/2026
Preşedintele Nicuşor Dan a declarat joi, la Europa FM, că „ar înclina să creadă” că au existat abuzuri în perioada în care Laura Codruţa Kövesi a condus DNA şi Parchetul General. Totuşi, şeful statului a subliniat că astfel de acuzaţii trebuie documentate riguros.
Alte articole din Business Magazin
Preşedintele României, Nicuşor Dan, a declarat joi că este (…)
[Business Magazin] - 16/04/2026
Marii dezvoltatori de rezidenţial din Capitală, cu mii de (…)
[Business Magazin] - 16/04/2026
Preşedintele României, Nicuşor Dan, a declarat că „fără discuţie, (…)
[Business Magazin] - 16/04/2026
Preşedintele Nicuşor Dan a vorbit la Europa FM şi despre (…)
[Business Magazin] - 16/04/2026
Într-o emisiune la Europa FM, preşedintele României, Nicuşor Dan, (…)
[Business Magazin] - 16/04/2026
[Toate articolele din: Business Magazin +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY