Ministrul Economiei, Irineu Darău avertizează: „Dacă Guvernul cade, pierdem miliarde de euro”. Termenele pentru PNRR și SAFE, în pericol
[Adevarul] 16/04/2026
Ministrul Economiei, Irineu Darău, avertizează că România riscă să piardă miliarde de euro dacă actuala coaliție de guvernare se destramă, în contextul unor termene limită importante legate de PNRR și programul SAFE.
Alte articole din Adevarul
Președintele Nicușor Dan a explicat de ce nu a fost prezent la (…)
[Adevarul] - 16/04/2026
În ultima perioadă tot mai multe inițiative care nu au fost (…)
[Adevarul] - 16/04/2026
Discuții aprinse au avut loc între vicepremierul pentru (…)
[Adevarul] - 16/04/2026
Președintele Nicușor Dan a declarat joi, într-un interviu la (…)
[Adevarul] - 16/04/2026
Guvernul a aprobat o ordonanță de urgență care permite reluarea (…)
[Adevarul] - 16/04/2026
Într-un context în care costurile de carburant au devenit o (…)
[Adevarul] - 16/04/2026
Guvernul Regatul Unit se pregătește pentru o posibilă criză de (…)
[Adevarul] - 16/04/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY