Clădiri industriale vechi renasc în proiecte urbane, din bani europeni. Ce spații moderne apar în Timișoara, Arad și Reșița
[Ştirile ProTv] 15/04/2026
Unele dintre vechile clădiri industriale prind din nou viaţă şi se transformă în spații moderne. De exemplu, hale unde, în trecut, se reparau tramvaiele, vor deveni acum locuri pentru concerte sau expoziţii.
Alte articole din Ştirile ProTv
Vacanța de vară ar putea veni cu emoții pentru românii care aleg (…)
[Ştirile ProTv] - 15/04/2026
Un milionar maghiar, aflat în topul celor mai bogați oameni din (…)
[Ştirile ProTv] - 15/04/2026
Bigi „Blanket” Jackson și Prince Jackson, fiii regretatului (…)
[Ştirile ProTv] - 15/04/2026
România se alătură comunității europene în efortul de a sprijini (…)
[Ştirile ProTv] - 15/04/2026
Un șofer de autobuz și-a pierdut calmul, a împins un pasager, iar (…)
[Ştirile ProTv] - 15/04/2026
Hackeri afiliați Rusiei au compromis cel puțin 67 de conturi de (…)
[Ştirile ProTv] - 15/04/2026
Votul din Ungaria va influența și alegerile parlamentare din (…)
[Ştirile ProTv] - 15/04/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY