O scandalagioaică din Vrancea i-a spart capul unui polițist cu piatra. Femeia s-a ales cu control judiciar
[Adevarul] 14/04/2026
O femeie de 34 de ani, din comuna Răcoasa, județul Vrancea, este acuzată de ultraj și a fost plasată sub control judiciar, după ce, în timpul unui scandal între mai multe persoane, a lovit cu piatra în cap un polițist care intervenise pentru aplanarea conflictului.
Alte articole din Adevarul
O alternativă naturală la cafea, fără cofeină și cu efecte (…)
[Adevarul] - 14/04/2026
Bernhard Z., Douglas W. și Jan B. sunt cei trei suspecți de furtul (…)
[Adevarul] - 14/04/2026
Donald Trump a criticat-o pe prim-ministra italian Giorgia Meloni, (…)
[Adevarul] - 14/04/2026
O fată de 12 ani, din județul Suceava, este căutată de polițiști (…)
[Adevarul] - 14/04/2026
Soția Elena și fiul Răzvan, precum și ceilalți membri ai familiei (…)
[Adevarul] - 14/04/2026
Un bărbat din județul Bihor, condamnat definitiv pentru că a (…)
[Adevarul] - 14/04/2026
Românii păgubiţi prin practici anticoncurenţiale vor avea, alături (…)
[Adevarul] - 14/04/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY