Peter Magyar l-a convocat la Budapesta pe Kelemen Hunor, care spune că UDMR nu are de ce să-și pună cenușă în cap
[Spot] 13/04/2026
Viitorul premier din Ungaria, Peter Magyar, al cărui partid a câştigat alegerile de duminică cu o majoritate zdrobitoare, a anunţat că a vorbit cu Kelemen Hunor, preşedintele UDMR, cu care va continua discuţiile săptămâna viitoare la Budapesta. Kelemen Hunor, care anunţa în luna (…)
Alte articole din Spot
Un judecător federal din Florida a respins procesul de 10 miliarde (…)
[Spot] - 14/04/2026
Naționala masculină de polo pe apă a României s-a clasat pe locul (…)
[Spot] - 14/04/2026
Prim-ministrul interimar al Bulgariei, Andrei Gurov, promite (…)
[Spot] - 14/04/2026
Decizia președintelui Trump de a bloca toate transporturile (…)
[Spot] - 14/04/2026
FCSB a primit o veste excelentă într-un moment critic al (…)
[Spot] - 14/04/2026
Sorana Cîrstea (36 de ani) face un ultim sezon al carierei de vis. (…)
[Spot] - 14/04/2026
Iarna trecută, când s-au deschis piețele de Crăciun în întreaga (…)
[Spot] - 14/04/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY