FT: Ungaria, alegerile pe care toate marile puteri ale lumii vor să le câștige. Cine sunt principalii actori interesați
[Gândul] 12/04/2026
Financial Times analizează pe larg alegerile parlamentare de o importanță istorică din Ungaria care se desfășoară astăzi. Publicația reliefează lupta între marile capitale ale lumii în ceea ce privește rezultatul scrutinului. Centrul pentru Reformă Europeană din Budapesta numește (…)
Alte articole din Gândul
Traficul feroviar a fost întrerupt duminică, timp de aproape două (…)
[Gândul] - 12/04/2026
Tabăra prim-ministrului maghiar Viktor Orbán și cea a (…)
[Gândul] - 12/04/2026
Japonia și Norvegia au reușit performanța de a transforma o (…)
[Gândul] - 12/04/2026
Într-o campanie de forță, armata israeliană a demolat sate întregi (…)
[Gândul] - 12/04/2026
Tehnologia bazată pe inteligență artificială invadează viața (…)
[Gândul] - 12/04/2026
Fosta mare sportivă Gabi Szabo crede că sportul românesc va intra (…)
[Gândul] - 12/04/2026
Într-o scurtă conferință de presă susținută la Islamabad, duminică (…)
[Gândul] - 12/04/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY