Mircea Lucescu, înmormântat la Cimitirul Bellu cu onoruri militare. Petale de trandafiri albi și roșii pe treptele Bisericii Sf. Elefterie
[Gândul] 10/04/2026
Mircea Lucescu, cel mai titrat antrenor român din istoria fotbalului, este înmormântat vineri, 10 aprilie, la Cimitirul Bellu, din Capitală. Ceremonia va fi precedată de onoruri militare, ca semn de recunoștință față de contribuția pe care a adus-o la dezvoltarea și promovarea (…)
Alte articole din Gândul
Pe fondul scumpirilor, care parcă nu se mai opresc, drobul de (…)
[Gândul] - 10/04/2026
Bursele europene au închis ziua de joi pe roșu după ce armistițiul (…)
[Gândul] - 10/04/2026
În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii (…)
[Gândul] - 10/04/2026
Industria românească este tot mai aproape de colaps după mai mulți (…)
[Gândul] - 10/04/2026
Mii de venezueleni au ieșit în stradă la Caracas pentru a cere (…)
[Gândul] - 10/04/2026
În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii (…)
[Gândul] - 10/04/2026
A fost încheiat un armistițiu temporar în Orientul Mijlociu, iar (…)
[Gândul] - 10/04/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY