Scădere de 4% la Pilonul 2 în luna martie. De ce au românii mai puțini bani în conturi și de ce experții spun că „banii nu au dispărut”
[Adevarul] 9/04/2026
În ultima perioadă, mai mulți români au observat o scădere a fondurilor personale din Pilonul 2 de pensii private obligatorii, acestea ajungând să fie cu circa 3-4% mai mici în luna martie decât în luna februarie 2026.
Alte articole din Adevarul
Israelul privește armistițiul cu Iranul cu mai multă neliniște (…)
[Adevarul] - 9/04/2026
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat joi, 9 aprilie, (…)
[Adevarul] - 9/04/2026
Curățenia a devenit, în ultimii ani, un subiect tot mai strâns (…)
[Adevarul] - 9/04/2026
Vizita vicepreședintelui american J.D. Vance la Budapesta, cu (…)
[Adevarul] - 9/04/2026
Creștere la nivel global și extinderea categoriei alternativelor (…)
[Adevarul] - 9/04/2026
Mohammad Eslami, șeful Organizației pentru Energie Atomică a (…)
[Adevarul] - 9/04/2026
Vicepreședintele Statelor Unite, JD Vance, a părăsit în mod (…)
[Adevarul] - 9/04/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY