Spaniolii s-au convins de Istvan Kovacs: Verdictul dat după decizia delicată luată în Barcelona – Atletico Madrid
[Spot] 9/04/2026
Istvan Kovacs a luat o decizie delicată în timpul meciului Barcelona – Atletico Madrid 0-2, din sferturile Ligii Campionilor, iar spaniolii au dat verdictul. Kovacs l-a eliminat, în finalul primei reprize, pe Pau Cubarsi pentru un fault din postură de ultim apărător. Deși în primă fază (…)
Alte articole din Spot
Statele Unite, sub conducerea lui Donald Trump, sunt percepute mai (…)
[Spot] - 9/04/2026
Gică Hagi (60 de ani) a făcut o declarație plină de recunoștință (…)
[Spot] - 9/04/2026
FCSB a dat răspunsul în privința transferului lui Denis Drăguș (26 (…)
[Spot] - 9/04/2026
Investitorii au plasat un pariu de aproximativ 950 de milioane de (…)
[Spot] - 9/04/2026
Ministrul ungar de Externe, Peter Szijjarto, ar fi furnizat în mod (…)
[Spot] - 9/04/2026
Procurorul Claudiu Sandu din documentarul Recorder, fost vice al (…)
[Spot] - 9/04/2026
O pondere semnificativă a mașinilor (58,2%) analizate în România (…)
[Spot] - 9/04/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY