Învăţătoare din judeţul Călăraşi, sub control judiciar, după ce ar fi lovit în cap 3 elevi
[Observator] 8/04/2026
O învăţătoare din judeţul Călăraşi a fost plasată sub control judiciar pentru 60 de zile, fiind acuzată că ar fi agresat trei elevi de doar 6 şi 7 ani în timpul orelor de curs. Procurorii susţin că femeia, în vârstă de 47 de ani, le-ar fi aplicat copiilor mai multe lovituri în zona (…)
Alte articole din Observator
Elena Gabriela Ruse, locul 87 mondial, s-a calificat, miercuri, în (…)
[Observator] - 8/04/2026
Metrorex a anunțat programul oficial de circulație pentru perioada (…)
[Observator] - 8/04/2026
O profesoară de română din Iaşi a fost la un pas să fie răpită de (…)
[Observator] - 8/04/2026
Una dintre cele mai respectate figuri din domeniul psihiatriei, (…)
[Observator] - 8/04/2026
Accident cumplit în Fălticeni. O femeie care a traversat (…)
[Observator] - 8/04/2026
Consilierul onorific al premierului Ilie Bolojan, Vlad Gheorghe, (…)
[Observator] - 8/04/2026
Dragoş Anastasiu, unul dintre cei mai de succes oameni de afaceri (…)
[Observator] - 8/04/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY