Patriarhul Daniel: Mircea Lucescu a ajutat multe biserici. S-a remarcat prin dăruire, responsabilitate și profesionalism
[Europa FM] 7/04/2026
Moartea antrenorului Mircea Lucescu este deplânsă și de Patriarhul României, Daniel. Într-un comunicat de presă, acesta scrie că Mircea Lucescu a fost un antrenor performant şi un creştin evlavios şi darnic. De asemenea, Preafericirea Sa a amintit că, în aprilie 2026, Mircea Lucescu a (…)
Alte articole din Europa FM
Federația Turciei de Fotbal a transmis marți un mesaj de (…)
[Europa FM] - 7/04/2026
Numeroase publicații internaționale au scris despre stingerea din (…)
[Europa FM] - 7/04/2026
Cu câteva ore înainte de expirarea ultimatumului dat Iranului de (…)
[Europa FM] - 7/04/2026
„Lumea sportului a pierdut un simbol, un jucător şi un antrenor (…)
[Europa FM] - 7/04/2026
Premierul Ilie Bolojan a transmis un mesaj de condoleanțe după (…)
[Europa FM] - 7/04/2026
Cluburile internaționale de fotbal transmit mesaje de condoleanțe (…)
[Europa FM] - 7/04/2026
Președintele Nicușor Dan a transmis marți seară un mesaj de (…)
[Europa FM] - 7/04/2026
[Toate articolele din: Europa FM +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY