ANALIZĂ/ Războiul din Iran schimbă planurile pentru vacanţe;turiştii români, mai prudenţi în luarea deciziilor de călătorie
[Ecopolitic] 5/04/2026
Conflictul din Iran determină schimbări în planurile de călătorie, inclusiv anulări sau modificări de destinaţie, costurile vacanţelor cresc pe fondul presiunilor din piaţa petrolului şi al scumpirii transportului aerian, iar europenii se reorientează către alternative mai apropiate (…)
Alte articole din Ecopolitic
Vremea va fi instabilă pe parcursul săptămânii viitoare, cu (…)
[Ecopolitic] - 5/04/2026
Primăria Capitalei anunță demararea lucrărilor de consolidare și (…)
[Ecopolitic] - 5/04/2026
Agenţia Naţională de Administrare Fiscală (ANAF) a încasat anul (…)
[Ecopolitic] - 5/04/2026
Vremea va fi instabilă pe parcursul săptămânii viitoare, cu (…)
[Ecopolitic] - 5/04/2026
Bursa de Valori Bucureşti (BVB) a câştigat în această săptămână (…)
[Ecopolitic] - 5/04/2026
Primarul Sectorului 5, Vlad Popescu Piedone, mesaj de Florii: Să (…)
[Ecopolitic] - 5/04/2026
Președintele PNRR, Cristian Popescu Piedone, mesaj de Florii și (…)
[Ecopolitic] - 5/04/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY