Florin Manole: ,,Eu sunt sunt un apărător al bugetarilor din România. Asta nu înseamnă că sunt un adversar al privatului”
[Gândul] 4/04/2026
În cadrul unei ediții transmise live de Gândul a emisiunii „Atitudini, cu Adina Anghelescu”, Florin Manole, Ministrul Muncii, a vorbit despre faptul că este un apărător al bugetarilor din România și nu este un adversar al privatului. Urmăriți aici, integral, emisiunea Adinei (…)
Alte articole din Gândul
De-a lungul timpului au existat mai multe controverse legate de (…)
[Gândul] - 4/04/2026
Dan Jorgensen, comisarul european pentru energie, a declarat că (…)
[Gândul] - 4/04/2026
Una dintre cele mai comune practici în rândul utilizatorilor este (…)
[Gândul] - 4/04/2026
Volodimir Zelenski a sosit sâmbătă la Istanbul pentru negocieri la (…)
[Gândul] - 4/04/2026
Președintele AUR, George Simion, a declarat, sâmbătă, că la 7 ani (…)
[Gândul] - 4/04/2026
De când ultimul astronaut a pus piciorul pe Lună în 1972, cursa (…)
[Gândul] - 4/04/2026
Un studiu realizat de oameni de știință de la Universitatea (…)
[Gândul] - 4/04/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY