Mircea Lucescu a făcut infarct în spital
[Spot] 3/04/2026
Mircea Lucescu nu va fi externat vineri din spital, așa cum fostul selecționer al României spera, după ce a suferit un infarct. Surse medicale au confirmat pentru SpotMedia.ro că Mircea Lucescu va rămâne în spital și astăzi. ProSport.ro a scris că Mircea Lucescu a suferit un infarct, (…)
Alte articole din Spot
S-au scurs 1.500 de zile de război la graniţele noastre. Rusia a (…)
[Spot] - 3/04/2026
Mai mulți angajați ai Complexului Energetic Oltenia au recunoscut (…)
[Spot] - 3/04/2026
Un fost șef al diplomației iraniene propune un plan de ieșire din (…)
[Spot] - 3/04/2026
Castelul Huniade din Timișoara și Galeria Istorică a Transilvaniei (…)
[Spot] - 3/04/2026
Dependența de manager este una dintre cele mai costisitoare (…)
[Spot] - 3/04/2026
FCSB a aflat suma pe care trebuie să o plătească pentru transferul (…)
[Spot] - 3/04/2026
Fostul trimis prezidențial american pentru Ucraina, gen.lt în (…)
[Spot] - 3/04/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY