Ouă roșii, niciodată de la market. Riscul de a ruina masa de Paște

[Gândul] 2/04/2026

Ouăle roșii de Paște sunt axul mesei de Sărbătoare. La fel ca Bradul de Crăciun, în jurul lor se construiește totul. Mielul și porcul or fi vedete pe masă, dar esența este alta. Poți arde friptura, poți rata ciorba sau drobul, dar pentru ouăle roșii nu ai nici o scuză. Pare un lucru (…)


    Trimite Email

Alte articole din Gândul

Ouă roșii, niciodată de la market. Riscul de a ruina masa de Paște
Ouăle roșii de Paște sunt axul mesei de Sărbătoare. La fel ca (…)
[Gândul] - 2/04/2026
Ion Cristoiu: „PSD nu vrea prăbușirea Coaliției. Vrea aceeași Coaliție cu un alt premier de la PNL”
În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii (…)
[Gândul] - 2/04/2026
Ion Cristoiu: „Bolojan a USR-izat guvernarea. Ea trebuia să fie condusă de PSD pentru că asta au votat românii”
În cadrul unei ediții, transmise live de Gândul, a emisiunii (…)
[Gândul] - 2/04/2026


[Toate articolele din: Gândul +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY