Raportul „Civil Liberties Union for Europe” pulverizează anularea alegerilor de către CCR: „A modificat efectiv legea”
[Ecopolitic] 1/04/2026
Raportul Civil Liberties Union for Europe – Liberties Rule of Law Report 2026, care reprezintă o evaluare independentă a stării democrației și statului de drept în Uniunea Europeană, pulverizează, efectiv, anularea alegerilor prezidențiale din 2024 și eliminarea din cursă a lui Călin (…)
Alte articole din Ecopolitic
Alfred Bulai a fost trimis în judecată de procurorii Parchetului (…)
[Ecopolitic] - 1/04/2026
Ministerul Finanțelor a pregătit atât mecanismul de reducere a (…)
[Ecopolitic] - 1/04/2026
„O discuție asupra unei situații și asupra perspectivelor pe care (…)
[Ecopolitic] - 1/04/2026
În cel mai recent jurnal din seria „Pastila lui Cristoiu”, (…)
[Ecopolitic] - 1/04/2026
Plenul Camerei Deputaților a adoptat, miercuri, un proiect de lege (…)
[Ecopolitic] - 1/04/2026
Plenul Camerei Deputaților a aprobat miercuri instituirea în 2027 (…)
[Ecopolitic] - 1/04/2026
„România este, astăzi, victima unei guvernări care confundă (…)
[Ecopolitic] - 1/04/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY