Mirabela Grădinaru: Una dintre cele mai mari temeri ale mele este ca, într-o zi, propriul copil să ajungă să se simtă atât de singur, atât de trist, încât să caute alinare într-o adicție
[Q Magazine] 31/03/2026
La Cotroceni s-a derulat astăzi un eveniment pe tema adicțiilor la copii și la adolescenți, în cadrul proiectului „România în Lumină”, prilej pentru partenera președintelui, Mirabela Grădinaru, să susțină un discurs despre dramele copiilor și să mărturisească onest care e una dintre (…)
Alte articole din Q Magazine
„Azi am depus prima sesizare împotriva doamnei ministru Oana Țoiu (…)
[Q Magazine] - 31/03/2026
UPDATE Cristian Anton, șeful Autorității Rutiere Române (ARR), a (…)
[Q Magazine] - 31/03/2026
Înalta Curte de Casație și Justiție, condusă de Lia Savonea, (…)
[Q Magazine] - 31/03/2026
Președintele PSD, Sorin Grindeanu, și-a exprimat, marți, speranța (…)
[Q Magazine] - 31/03/2026
Raportul Civil Liberties Union for Europe – Liberties Rule of Law (…)
[Q Magazine] - 31/03/2026
Nu m-am gândit niciodată că voi parafraza numele filmului regizat (…)
[Q Magazine] - 31/03/2026
Consiliul Național al Dizabilității din România (CNDR) este (…)
[Q Magazine] - 31/03/2026
[Toate articolele din: Q Magazine +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY