Sorin Grindeanu, despre ancheta DNA care îl vizează pe șeful ARR, fost șef al său de cabinet: „Cine nu respectă legea trebuie să plătească”

[Europa FM] 31/03/2026

Preşedintele PSD, Sorin Grindeanu, a reacționat, marţi, cu privire la perchezițiile DNA care îl vizează pe şeful Autorităţii Rutiere Române (ARR), Cristian Anton, fost șef de cabinet al său la ministerul Transporturilor. Sorin Grindeanu a subliniat că își dorește ca acesta să fie (…)


    Trimite Email

Alte articole din Europa FM

Cod galben de inundaţii pe râuri din judeţele Botoşani şi Iaşi, până miercuri la prânz
INHGA a emis Cod galben de inundații pe râurile Jijia și Miletin, (…)
[Europa FM] - 31/03/2026
Trei sferturi dintre salariații din România resimt o presiune financiară crescută din cauza scumpirilor din ultima perioadă | AUDIO
Un sondaj realizat de eJobs arată că 75% dintre angajații români (…)
[Europa FM] - 31/03/2026


[Toate articolele din: Europa FM +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY