Moțiunea simplă împotriva ministrului Mediului a fost respinsă. Diana Buzoianu: O criză de nervi peste care s-a pus antetul Senatului

[Spot] 30/03/2026

Moţiunea simplă depusă de Grupul PACE – Întâi România, cu semnături de la AUR, împotriva ministrului Mediului, Diana Buzoianu, a fost respinsă la vot, luni, în plenul Senatului. S-au înregistrat 41 de voturi ”pentru” şi 45 de voturi ”împotrivă” şi o abţinere. Moțiunea a fost intitulată (…)


    Trimite Email

Alte articole din Spot

Carlos Alcaraz, în pericol să piardă locul 1 în clasamentul ATP
Tenismanul spaniol Carlos Alcaraz își va apără titlul la turneul (…)
[Spot] - 30/03/2026
Scandalul dronelor de bucătărie. Zelenski îi răspunde sarcastic șefului Rheinmetall
CEO-ul companiei germane de armament Rheinmetall, Armin Papperger, (…)
[Spot] - 30/03/2026
Ce vrea Grindeanu? Poate juca AUR de partea lui Bolojan?
Vor cu adevărat social-democrații să plece de la guvernare? Se pot (…)
[Spot] - 30/03/2026
Șpagă de 50.000 de euro la ANAF București: Doi șefi, puși sub control judiciar
Doi funcționari de rang înalt din cadrul ANAF București au fost (…)
[Spot] - 30/03/2026
Agentul lui Denis Drăguș a dat răspunsul în privința transferului la FCSB
Agentul lui Denis Drăguș (26 de ani) a fost întrebat despre (…)
[Spot] - 30/03/2026


[Toate articolele din: Spot +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY