Alexandru Rogobete, despre scăderea numărului de concedii medicale! Ministrul Sănătății anunță că s-au făcut sute de controale: „A mai scăzut epidemia după măsurile luate”

[WowBiz] 28/03/2026

Ministrul Sănătăţii a vorbit recent despre concediile medicale, unul dintre cele mai dezbătute subiecte din ultima perioadă. Alexandru Rogobete a anunțat că a mai scăzut „epidemia” de concedii medicale din țara noastră, asta și după ce au fost făcute sute de controale. Alexandru (…)


    Trimite Email

Alte articole din WowBiz

Ministrul Sănătății, despre scumpirea medicamentelor! Ce le recomandă Alexandru Rogobete tuturor românilor: „Fac apel la calm”
Ministrul Sănătății a fost întrebat recent dacă războiul din (…)
[WowBiz] - 28/03/2026
Caz șocant în Italia! Un elev în vârstă de 13 ani și-a înjunghiat profesoara și a transmis totul live
Un caz de-a dreptul tulburător s-a petrecut în această săptămână (…)
[WowBiz] - 28/03/2026
Sfârșit tragic pentru un bărbat în vârstă de 56 de ani! A murit după ce a căzut cu mașina într-o râpă, în Neamț
Un incident de-a dreptul cutremurător s-a petrecut sâmbătă (…)
[WowBiz] - 28/03/2026


[Toate articolele din: WowBiz +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY