Premierul Slovaciei, moment neașteptat la Oradea: a cântat cu localnicii și a primită pălincă de prune. Ce amintiri din copilărie a depănat Bolojan
[Gândul] 27/03/2026
Premierul Slovaciei, Robert Fico, a avut parte de o primire aparte la Oradea, unde a ajuns vineri după-amiază, după întrevederile oficiale de la București cu președintele Nicușor Dan și premierul Ilie Bolojan. Fico s-a alăturat unui moment artistic alături și a părut vizibil relaxat, (…)
Alte articole din Gândul
Eurohold Bulgaria AD, compania care deține Euroins Insurance (…)
[Gândul] - 27/03/2026
Departamentul pentru Situații de Urgență (DSU) a emis un comunicat (…)
[Gândul] - 27/03/2026
Secretarul general al NATO, Mark Rutte, prin atitudinea sa față de (…)
[Gândul] - 27/03/2026
Adrian Năstase reafirmă că PSD a făcut o greșeală enormă în (…)
[Gândul] - 27/03/2026
Juca de Oliveira, actorul brazilian care a interpretat rolul (…)
[Gândul] - 27/03/2026
Celebrul jucător de golf Tiger Woods a fost implicat vineri (…)
[Gândul] - 27/03/2026
Meteorologii au anunțat, vineri seară, Cod portocaliu de viscol. (…)
[Gândul] - 27/03/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY