Cei doi oligarhi din Rusia care s-au grăbit să-i „doneze” bani lui Vladimir Putin pentru continuarea războiului împotriva Ucrainei

[Libertatea] 27/03/2026

Suleiman Kerimov (60 de ani) și Oeg Deripaska (58 de ani) sunt primii doi oligarhi din Rusia care au promis să contribuie cu bani pentru continuarea războiului împotriva Ucrainei în urma unei solicitări făcute joi de liderul autocrat rus Vladimir Putin, relatează Meduza și The Bell. (…)


    Trimite Email

Alte articole din Libertatea

O femeie a cumpărat o casă veche de peste 600 de ani din Italia și a avut o surpriză când a deschis primul dulap: „O ușă secretă”
O femeie a cumpărat o casă abandonată și veche de peste 600 de ani (…)
[Libertatea] - 27/03/2026
Bunicul lui Mario Berinde, pus sub control judiciar după ce i-a dat o palmă mamei unuia dintre ucigașii nepotului său
Bunicul lui Mario Berinde, adolescentul de 15 ani ucis în ianuarie (…)
[Libertatea] - 27/03/2026


[Toate articolele din: Libertatea +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY