JTI investește circa 300 milioane euro într-o nouă fabrică „verde” în România
[Mediafax] 26/03/2026
Gabriella Offeddu, Director General JTI România, Moldova și Bulgaria, a subliniat importanța strategică a investiției: „Aceasta este una dintre cele mai mari investiții realizate de JTI în România. Reflectă încrederea pe termen lung în această țară, în infrastructura sa și în calitatea (…)
Alte articole din Mediafax
Piața imobiliară din Europa se confruntă în prezent cu creșterea (…)
[Mediafax] - 26/03/2026
Domnul Alexandru Rogobete, ministrul sănătății, a subliniat (…)
[Mediafax] - 26/03/2026
„Atitudini cu Adina Anghelescu” începe vineri, 27 martie, de la (…)
[Mediafax] - 26/03/2026
UPDATE Nicușor Dan, despre meciul Turcia-România: „N-am (…)
[Mediafax] - 26/03/2026
Președintele României, Nicușor Dan, a susținut joi seară (…)
[Mediafax] - 26/03/2026
„La fiecare dintre cele patru partide eu văd raționalitate. (…)
[Mediafax] - 26/03/2026
Fostele puteri coloniale ar putea plăti despăgubiri de ordinul (…)
[Mediafax] - 26/03/2026
[Toate articolele din: Mediafax +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY