Experți: Țările din Golf nu mai au încredere în Trump. Ar trebui să lase SUA și să negocieze direct cu Iranul
[Spot] 26/03/2026
După ce s-au trezit târâte într-un război care nu-i al lor, statele din Golf și-au pierdut încrederea în puterea administrației Trump de a opri conflictul din Orientul Mijlociu. Acum se tem că sunt folosite ca niște pioni de SUA și Israel, așa că ar trebui să negocieze separat cu (…)
Alte articole din Spot
În ziua 27 de război în Orientul Mijlociu aflăm că Israelul i-a (…)
[Spot] - 26/03/2026
Presa din Turcia a pus „lupa” pe Ianis Hagi (27 de ani), unul (…)
[Spot] - 26/03/2026
Primarul general Ciprian Ciucu a explicat, într-o conferință de (…)
[Spot] - 26/03/2026
Presa din Turcia anunță o că naționala României a primit o (…)
[Spot] - 26/03/2026
ROMCAB S.A., un producător și exportator român de cabluri cu o (…)
[Spot] - 26/03/2026
Transportul în comun a devenit prima alegere pentru tot mai mulți (…)
[Spot] - 26/03/2026
În ziua 1492 de război Rusia a atacat infrastructură portuară, (…)
[Spot] - 26/03/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY