FIFA deschide o anchetă pentru deturnare de fonduri la Federaţia congoleză
[Ecopolitic] 26/03/2026
Comisia de etică a Federaţiei Internaţionale de Fotbal (FIFA) a deschis o anchetă împotriva oficialilor Federaţiei congoleze de fotbal (Fecofoot) în legătură cu acuzaţii de deturnare de fonduri, a anunţat, miercuri, forul internaţional, citat de AFP. Preşedintele Federaţiei congoleze, (…)
Alte articole din Ecopolitic
Joi, eurodeputații și-au adoptat poziția cu privire la două (…)
[Ecopolitic] - 26/03/2026
Primarul Capitalei, Ciprian Ciucu, atrage atenția că în cazul în (…)
[Ecopolitic] - 26/03/2026
În doar doi ani, aproape 2.000 de câini capturați au murit sau au (…)
[Ecopolitic] - 26/03/2026
Elina Svitolina, una dintre jucătoarele de tenis alături de care (…)
[Ecopolitic] - 26/03/2026
Cvadruplul campion mondial de Formula 1, olandezul Max Verstappen, (…)
[Ecopolitic] - 26/03/2026
Internaţionalul spaniol Rodri, mijlocaşul echipei engleze de (…)
[Ecopolitic] - 26/03/2026
Social Democratic Party (PSD) President Sorin Grindeanu met on (…)
[Ecopolitic] - 26/03/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY