Nazare: ANAF intensifică lupta împotriva evaziunii. Încasările din TVA au crescut cu 12,9% în primele două luni
[Ecopolitic] 25/03/2026
ANAF a înregistrat rezultate vizibile în combaterea evaziunii fiscale și recuperarea datoriilor la buget, inclusiv o creștere de 12,9% a încasărilor din TVA în primele două luni din 2026, pe fondul controalelor țintite și al utilizării analizelor de risc, a anunțat miercuri ministrul (…)
Alte articole din Ecopolitic
În emisiunea „Ce-i în Gușă, și-n căpușă”, moderată de Cozmin Gușă (…)
[Ecopolitic] - 25/03/2026
Proiectul de ordonanță pentru declararea situației de criză pe (…)
[Ecopolitic] - 25/03/2026
Mircea Abrudean, președintele Senatului, a participat în perioada (…)
[Ecopolitic] - 25/03/2026
Președintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat, miercuri, că nu (…)
[Ecopolitic] - 25/03/2026
Guvernul Republicii Moldova a aprobat indexarea cu 6,84% a (…)
[Ecopolitic] - 25/03/2026
Cu ocazia Zilei Internaționale a faimoaselor gofre, cunoscute și (…)
[Ecopolitic] - 25/03/2026
Compania Națională Aeroporturi București (CNAB) a primit din (…)
[Ecopolitic] - 25/03/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY