Culisele eliminării infanteriei ruse cu ajutorul dronelor. Prețul uciderii unui singur soldat rus
[Adevarul] 25/03/2026
Într-un buncăr ce aduce mai degrabă cu un hibrid între un centru de date și laborator industrial decât cu un centru de comandă își plănuiește loviturile Robert „Madyar” Brovdi, șeful forțelor de sisteme fără pilot ale Ucrainei, relatează The Economist.
Alte articole din Adevarul
Naționala de fotbal a României merge la Istanbul cu doar o soluție (…)
[Adevarul] - 25/03/2026
Rachetele lansate recent de Iran către baza militară comună a (…)
[Adevarul] - 25/03/2026
Zeci de nave de cercetare chineze desfășoară o amplă operațiune de (…)
[Adevarul] - 25/03/2026
Un juriu a stabilit că Meta a încălcat legislația din statul (…)
[Adevarul] - 25/03/2026
Prințul moștenitor al Arabiei Saudite, Mohammed bin Salman, l-ar (…)
[Adevarul] - 25/03/2026
Premierul Ilie Bolojan a declarat că reforma companiilor de stat (…)
[Adevarul] - 25/03/2026
Începute în anii 2000, investițiile în infrastructura rutieră au (…)
[Adevarul] - 25/03/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY