Mohamed Salah pleacă de la FC Liverpool după 9 ani. Mesajul de adio al atacantului: „Acest club mi-a dăruit totul”
[Ştirile ProTv] 24/03/2026
Într-un videoclip postat marţi pe reţelele sale de socializare, atacantul egiptean în vârstă de 33 de ani, Mohamed Salah, a anunţat că va părăsi gruparea engleză FC Liverpool la sfârşitul acestui sezon.
Alte articole din Ştirile ProTv
Forţele Aeriene germane Luftwaffe îşi retrag avioanele de tip (…)
[Ştirile ProTv] - 24/03/2026
Premierul Ilie Bolojan a declarat că Partidul Social Democrat a (…)
[Ştirile ProTv] - 24/03/2026
Președintele Poloniei știe că Orbán este omul lui Putin în Europa. (…)
[Ştirile ProTv] - 24/03/2026
Premierul Ilie Bolojan anunţă că România va continua să fie (…)
[Ştirile ProTv] - 24/03/2026
Ilie Bolojan afirmă că Guvernul va adopta, miercuri sau cel mai (…)
[Ştirile ProTv] - 24/03/2026
Un cuplu de vegetarieni din Londra este acuzat că și-a lăsat fiica (…)
[Ştirile ProTv] - 24/03/2026
Salariul net de bază al unui mecanic de locomotivă la nou (…)
[Ştirile ProTv] - 24/03/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY