Din ce se compune prețul carburanților și cât câștigă statul de fapt
[Gândul] 23/03/2026
Cel mai mare câștigător al creșterii prețurilor carburanților din România este guvernuyl Bolojan, așa cum arată cifrele și încasările guvernului din accize și TVA. Practic, dintr-un preț de 10 lei pe litru, guvernul încasează mai bine de 6 lei, în vreme ce la operatorii comerciali (…)
Alte articole din Gândul
Invitatul zilei este Victor Ponta, fost premier al României. (…)
[Gândul] - 23/03/2026
Comitetul Politic al USR s-a reunit luni, 23 martie, la Parlament, (…)
[Gândul] - 23/03/2026
Este doliu în lumea cinematografică. Valerie Perrine, actrița (…)
[Gândul] - 23/03/2026
O companie americană din Ohio trebuie să plătească despăgubiri de (…)
[Gândul] - 23/03/2026
Președintele american Donald Trump a sperat că Israelul ar fi (…)
[Gândul] - 23/03/2026
Prețul unciei de aur (28,3 grame) a scăzut în ultima săptămână cu (…)
[Gândul] - 23/03/2026
Asia Express 2026. Antena 1 a oferit publicului numele (…)
[Gândul] - 23/03/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY